6. FASHION TV Moda Ödülleri Töreni 25 Mayıs 2017 Perşembe akşamı FAIRMONT QUASAR İstanbul Hotel’inde ESTETICIUM’un ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Çeşitli kategorilerde 41 Ödülün dağıtıldığı gecede ödül alanlar arasında Kenan Doğulu, Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Neslihan Yargıcı, Çağla Şikel, Aylin Arasıl, Siren Ertan, Hakan Akkaya, Behzat Uygur, Emre Aydın, Emel Müftüoğlu, İvana Sert, Koray Avcı, Kendi, Esra Erol, Betül Demir, Nihat Odabaşı ve Deniz Akel gibi önemli isimler yer aldılar.

‘’YILIN EN İYİ ESTETİK HASTANESİ’’ seçilen ‘‘ESTETICIUM’’ adına ödülü Astra Group Sağlıktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Özgür Atay aldı. Atay konuşmasında sağlık ve estetik alanında daha çok güzel işler yapacaklarını dile getirerek ödül için teşekkürlerini sundu.

Moda Sektörünü ilgilendiren, Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülleri, Tv, Sahne Dünyasının EN’leri gecenin sonunda Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Derneğine bağlı 75 kızı Türk Kızılayı ve Engelsiz Yaşam Vakfı aracılığıyla Tekstil ve Kozmetik dalında iş bursu kazandılar.

Moda, sanat, Tv, sinema, sahne ve iş dünyamızın büyük ilgi gösterdiği 6. FASHION TV MODA ÖDÜLLERİ Gala Gecesi göz kamaştıran bir defileyle sona erdi.

Gecede verilen ödüllerden bazıları:

YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLÜ

Yıldırım Mayruk

Neslihan Yargıcı

Aylin Arasıl

Emel Müftüoğlu

SEKTÖREL ÖDÜLLER

YILIN EN İYİ HAUTE COUTURE ERKEK TASARIMCISI

Cemil İpekçi

YILIN EN İYİ DEFİLESİ

Hakan Akkaya

YILIN EN İYİ GİYİNEN POP MÜZİK ERKEK SANATÇISI

Kenan Doğulu

YILIN EN İYİ MANKENİ

Çağla Şikel

YILIN EN İYİ MANKENİ

Ivana Sert